Diskusija: Latvijas pēckrīzes zaudējumu kontrole un nākotnes stratēģija

10.03.2021.

May be an image of 4 cilvēki un tekstā redzams 'March 17, 15:00 -16:00 (online) Latvia's Post-Crisis Damage Control & Strategy for Future Keynote speaker: Moderated by: Rolands Irklis Latvia's Auditor General Martins Abolinš Antra Zâlîte Economist, Bank "Citadele" Fiscal Discipline Council Edgars Pastars Chairman Board Visma nterpri ise Specialist Counsel COBALT Register by March 15! NCCL Norwegian Chamber of Commerce Latvia COBALT'

17. martā norisināsies tiešsaistes saruna ar valsts kontrolieri Rolandu Irkli, bankas “Citadele” ekonomistu un Fiskālās disciplīnas padomes locekli Mārtiņu Āboliņu un “Visma Enterprise” valdes priekšsēdētāju Antru Zālīti par Latvijas pēckrīzes zaudējumu kontroli un nākotnes stratēģiju.

Cīņa pret COVID-19 pandēmiju ir novedusi pie ārkārtas stāvokļa atkārtotas izsludināšanas un termiņa pagarināšanas, diskusijā aplūkosim stiprās un vājās puses, kuras tā ir atklājusi Latvijas valsts pārvaldē, novērtēsim to ilgtermiņa ietekmi un apspriedīsim, kā krīzes pārvarēšanas rezultātā kļūt stiprākiem un efektīvākiem, nevis vājākiem vai neefektīviem. Diskusiju vadīs advokātu biroja “COBALT” zvērināts advokāts Edgars Pastars, kurš ir viens no pieredzes bagātākajiem publisko un konstitucionālo tiesību ekspertiem Latvijā.

Reģistrējieties līdz 15. martam

Papildus informācija pieejama tīmekļa vietnē

Diskusiju organizē Norvēģijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera Latvijā (Norwegian Chamber of Commerce in Latvia)